3385-20-1-0500-005-1-TS
Part Number:
3385-20-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
In Stock:
13
Jacket (Insulation) Diameter :
0.073" (1.85mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG