11047-22-1-0500-005-1-TS
Part Number:
11047-22-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 25'
In Stock:
13
Conductor Strand :
17/0.0063"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.063" (1.60mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG