1465-38-SS
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1465-38-SS
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.813" (20.65mm) 13/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.813" (20.64mm)