1269-38-SS
Part Number:
1269-38-SS
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Between Board Height :
1.563" (39.69mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
1.563" (39.69mm)