1537-B-2-SS
Part Number:
1537-B-2-SS
Description:
ROUND SWAGE SPACERPLAIN STAINLES
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.090" (2.29mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.605" (15.37mm)