1457T-38-N
Part Number:
1457T-38-N
Description:
HEX SPACERNO FINISH - NYLON5/8 H
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)