1217-25-SS-20
Part Number:
1217-25-SS-20
Description:
ROUND SPACERPASSIVATE1/2 RD X 1/
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"