1569-22-1-0500-005-1-TS
Part Number:
1569-22-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
In Stock:
6
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.063" (1.60mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG