1122A-4-B-25
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1122A-4-B-25
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERBLACK OXIDE, BRASS1/
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.094" (2.38mm)
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.094" (2.38mm)