1156T-4-SS
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1156T-4-SS
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)