1279-25-PH
Part Number:
1279-25-PH
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"