1535-C-6-B-14
Part Number:
1535-C-6-B-14
Description:
ROUND SWAGE SPACERBRIGHT TIN OVE
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.510" (12.95mm)