1281T-38-B
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1281T-38-B
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERPLAIN BRASS3/4 RD X
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)