1475-38-SS
Part Number:
1475-38-SS
Description:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Between Board Height :
1.438" (36.53mm) 1 7/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
1.438" (36.51mm)