1254-38-SS-20
Part Number:
1254-38-SS-20
Description:
ROUND SPACERPASSIVATEROUND CLEAR
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)