1153-4-AL-23
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1153-4-AL-23
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERYELLOW GREEN ANODIZE
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Color :
Yellow Green
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.125" (3.18mm) 1/8"