1152-4-S-26
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1152-4-S-26
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERBLACK OXIDE, STAINLE
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
2.000" (50.80mm) 2"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)