1280T-38-PH
Part Number:
1280T-38-PH
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)