1472-38-AL
Part Number:
1472-38-AL
Description:
HEX SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 HEX
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"