1248-25-S-5
Part Number:
1248-25-S-5
Description:
ROUND SPACERNICKEL 5/8 RD X 1/4
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"