1276-38-SS
Part Number:
1276-38-SS
Description:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Between Board Height :
2.000" (50.80mm) 2"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)