MSB4.0-19SP
Part Number:
MSB4.0-19SP
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 19MM
Between Board Height :
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Length - Overall :
1.004" (25.50mm)