MSB4.0-14SP
Part Number:
MSB4.0-14SP
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 14MM
Between Board Height :
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Length - Overall :
0.807" (20.50mm)