MSB4.0-10SP
Manufacturer:
Bivar, Inc.
Part Number:
MSB4.0-10SP
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.650" (16.50mm)