FRS4.0-26LG
Part Number:
FRS4.0-26LG
Description:
ROUND SPACER M4 NYLON 26MM
Between Board Height :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Inside :
0.185" (4.70mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm)
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)