FRS4.0-23LG
Part Number:
FRS4.0-23LG
Description:
ROUND SPACER M4 NYLON 23MM
Between Board Height :
0.906" (23.00mm)
Diameter - Inside :
0.185" (4.70mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm)
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)