FRS4.0-22LG
Manufacturer:
Bivar, Inc.
Part Number:
FRS4.0-22LG
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACER M4 NYLON 22MM
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.866" (22.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
0.185" (4.70mm)
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.866" (22.00mm)