FRS3.5-26LG
Part Number:
FRS3.5-26LG
Description:
ROUND SPACER M3.5 NYLON 26MM
Between Board Height :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Inside :
0.161" (4.09mm)
Diameter - Outside :
0.248" (6.30mm)
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)