FRS3.5-23LG
Part Number:
FRS3.5-23LG
Description:
ROUND SPACER M3.5 NYLON 23MM
Between Board Height :
0.906" (23.00mm)
Diameter - Inside :
0.161" (4.09mm)
Diameter - Outside :
0.248" (6.30mm)
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)