FRS3.0-23LG
Part Number:
FRS3.0-23LG
Description:
ROUND SPACER M3 NYLON 23MM
Between Board Height :
0.906" (23.00mm)
Diameter - Inside :
0.142" (3.60mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm)
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)