FRS3.0-20LG
Part Number:
FRS3.0-20LG
Description:
ROUND SPACER M3 NYLON 20MM
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Diameter - Inside :
0.142" (3.60mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm)
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)