FRS2.8-28LG
Part Number:
FRS2.8-28LG
Description:
ROUND SPACER #4-40 NYLON 28MM
Between Board Height :
1.102" (28.00mm)
Diameter - Inside :
0.142" (3.60mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm)
Length - Overall :
1.102" (28.00mm)