TNM6-12.7-45-1
Part Number:
TNM6-12.7-45-1
Description:
ROUND STANDOFF M6 NYLON 45MM
Between Board Height :
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.772" (45.00mm)