TNM6-12.7-23-1
Part Number:
TNM6-12.7-23-1
Description:
ROUND STANDOFF M6 NYLON 23MM
Between Board Height :
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.906" (23.00mm)