TNM4-8-14-2
Part Number:
TNM4-8-14-2
Description:
ROUND STANDOFF M4 NYLON 14MM
Between Board Height :
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)