HTSN-M4-16-8-2
Part Number:
HTSN-M4-16-8-2
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 16MM
Between Board Height :
0.630" (16.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.945" (24.00mm)