HTSN-M4-10-8-1
Part Number:
HTSN-M4-10-8-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.394" (10.00mm)