HNSM3-18-5.5-1
Part Number:
HNSM3-18-5.5-1
Description:
HEX STANDOFF M3 NYLON 18MM
Between Board Height :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Length - Overall :
0.709" (18.00mm)