HNSM2.5-19-5-1
Part Number:
HNSM2.5-19-5-1
Description:
HEX STANDOFF M2.5 NYLON 19MM
Between Board Height :
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside :
0.197" (5.00mm) Hex
Length - Overall :
0.748" (19.00mm)