HSM4-8-31-1
Part Number:
HSM4-8-31-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 31MM
Between Board Height :
1.220" (31.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.220" (31.00mm)