HSM4-8-24-2
Part Number:
HSM4-8-24-2
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 24MM
Between Board Height :
0.945" (24.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)