HTSN-M4-12-10-1
Part Number:
HTSN-M4-12-10-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 12MM
Between Board Height :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.01mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)