SO-3015-02-02-01-L-N
Manufacturer:
Samtec, Inc.
Part Number:
SO-3015-02-02-01-L-N
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
PRECISION BOARD STACKING STANDOF
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.187" (30.15mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.188" (4.78mm) 3/16" Hex