TNM4-8-12.7-1
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
TNM4-8-12.7-1
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2"
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"