SO-0515-01-03-01-N
Manufacturer:
Samtec, Inc.
Part Number:
SO-0515-01-03-01-N
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
PRECISION BOARD STACKING STANDOF
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.203" (5.15mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"