SO-0515-01-03-02-N
Part Number:
SO-0515-01-03-02-N
Description:
SOSERIES PRECISION BOARD STACKIN
Between Board Height :
0.203" (5.15mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"