HTSN-M4-19-8-1
Part Number:
HTSN-M4-19-8-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 19MM
Between Board Height :
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.748" (19.00mm)