13RS075015
Part Number:
13RS075015
Description:
ROUND SPACER, .145 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.875" (22.23mm) 7/8"
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.875" (22.23mm) 7/8"