13RS050091
Part Number:
13RS050091
Description:
ROUND SPACER, .375 ID, .500 OD,
Between Board Height :
0.635" (16.13mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.635" (16.13mm)