13RS075018
Part Number:
13RS075018
Description:
ROUND SPACER, .645 ID, .750 OD,
Between Board Height :
0.437" (11.10mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.437" (11.10mm)